Facebook Twitter Google+ Whatsapp google translate
Demirin Ferforjeye Ferforjenin Sanata Dönüştüğü Yer ...... 0312 395 33 25
menu-icon

FERFORJE KAYAR KAPILAR

FERFORJE KAYAR KAPILAR ( FERFORJE RAYLI KAPILAR) 

    Ferforje Kayar Kapılar diğer adıyla ferforje raylı kapılar İmalatı çalışma prensibi olarak üretilmesi aşamasında mutlaka ölçülere tam anlamıyla uyularak imal edilmesi gerekmektedir. Ferforje raylı kapılarda öncelikle ölçülendirme ve çizim yapılır malzeme seçimi ve tedarikinden sonra kesim ölçüleri çıkarılır kesim ölçüleri bir usta tarafından çıkarıldıktan sonra ferforje kayar kapı imalatına geçilebilmektedir.
   

   Ferforje Raylı Kayar Kapı istenilen modelde üretim sağlandıktan sonra dengeleyici babalar imal edilmektedir dengeleyici baba sayısı kapının uzunluğuna ve ferforje kapının ağırlığına göre sayı belirlenmesi yapılmalıdır.ferforje Kapı Denge Babalarının İmal edilmesi sonrasında ferforje raylı Kayar kapının çalışacağı raylı düzlem kapının boyuna göre imal edilmelidir makara geçecek kanallar kapı ağırlığına ve makaralara uygun şekilde yapılmalı sağlamlıkları tespit edilmelidir.
   Ferforje raylı kayar kapılarımız kayar kapı motorları monte edilerek otomatik ferforje kayar kapı olarak kullanılmaktadır imalatını yaptığımız kayar kapılarımızın tümü otomatik kapar kapıya uygun olarak imal edilmektedir dilerseniz daha sonrada motor eklenebilmektedir.
   Ferforje Raylı Kapay Kapı Montaj Şamasında mutlaka sağlam bir zemine yaok ise zeminine montajından sonra betonlanarak sağlamlaştırılmalıdırFerforje Kayar Kapılarda Kendi ralarında Sınıflandırılmışlardır.
Demir Doğrama Dekorasyon © 2021
Web Tasarım
facebook